Dnia 21.03.2024 odbył się niezwykły XVIII Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego dla dziewcząt i chłopców w Brzozowie. W zawodach udział wzięli:  Wioletta Bałchan, Bartosz Bobowski, Łukasz Karaś, Krystian Pecko, Magdalena Trzeciak, Wiktoria Wołoszyn i Karol Zagrodnik pod opieką nauczycieli: p. Magdaleny Rochackiej oraz p. Stanisława Wójcika. Rozgrywki odbyły się w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Brzozowie, gdzie nasi uczniowie dali z siebie wszystko i zagrali niesamowicie! Gratulacje w szczególności należą się naszym dwóm zawodnikom, którzy zdobyli miejsca na podium: Krystianowi i Karolowi. Nie tylko doświadczyliśmy wspaniałej atmosfery sportowej, ale również wróciliśmy do domu z medalami i pucharem dla naszej szkoły. Jesteśmy niesamowicie dumni z naszych uczestników za ich zaangażowanie i determinację. Gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów!

TURNIEJ W TENISA4  TURNIEJ W TENISA

TURNIEJ W TENISA1  TURNIEJ W TENISA2

 

TURNIEJ W TENISA3