Babcia i Dziadzio to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Dlatego przedszkolaki miały zaszczyt powitać swoje Babcie i Dziadków na uroczystości w Przedszkolu. Dzieci od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości.
Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie przygotowanych dla nich Jasełkach muzycznych oraz tańcu „Dla babci i dziadka”. Następnie przedszkolaki wręczyły upominki i zaprosiły Babcie i Dziadziów na słodki poczęstunek, aby w szczególny sposób okazać bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. To były wyjątkowe chwile pełne uśmiechu, wzruszeń, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.
 
db1
db2
db3
db4