Witamy na stronie internetowej naszej szkoły

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Z dniem 30. 09.2021 . nasza szkolna strona została zmieniona, jednak działa pod dotychczasowym adresem www.zsunicef.pl

Nowa strona internetowa szkoły to przede wszystkim dostosowanie do dzisiejszych standardów internetowych m.in.  został zmieniony wygląd graficzny strony, łatwy dostęp do plików, dobre menu dostosowane oddzielnie do ucznia, rodzica czy nauczyciela, wygodne przeglądanie strony na każdym urządzeniu – od smartphone’ów, przez tablety, aż po komputerowe monitory. Pojawiło się wiele nowość m.in. jadłospis na stołówce szkolnej (profil rodzic zakładka stołówka)

  Mamy nadzieje że nowy wygląd strony pomoże wszystkim na bieżąco śledzić wydarzenia z naszej szkoły.

 

Screenshot 2021 09 29 at 22 32 02 Strona główna ZS im UNICEF

Back to top