Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt.: „Najpiękniejsza kartka Bożonarodzeniowa”

W dniu 19.12.2019 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego o tematyce świątecznej, pt.: „Najpiękniejsza kartka Bożonarodzeniowa”, zorganizowanego w Naszej szkole z okazji Świąt Bożego Narodzenia. W konkursie wzięło udział 40 dzieci z z klas I- IV. Dzieci wykazały się kreatywnością i pomysłowością  w tworzeniu przepięknych dzieł, które można podziwiać na wystawie przed klasa C12.
 
Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, ponieważ każda z prac była wyjątkowa i niepowtarzalna. Dlatego też postanowiła przyznać 4 pierwsze miejsca, oraz wyróżnić wszystkie prace i nagrodzić każde dziecko, które przedstawiło własną wizję, nastrój oraz tradycję Świąt Bożego Narodzenia w postaci kartki świątecznej. Pani dyrektor Iwona Pałka pogratulowała wszystkim uczestnikom konkursu oraz wręczyła upominki w postaci książeczek oraz innych upominków.
 
Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, ich nauczycielom oraz opiekunom za udział i wielkie zaangażowanie w konkursie plastycznym.
Gratulujemy wszystkim pomysłowości i kreatywności w tworzeniu tych przepięknych arcydzieł.
 
 
 

Login
http://bip.erzeszow.pl/edukacja/samorzadowe-jednostki-edukacyjne/jednostki-oswiatowe/zespoly-szkolne/zespol-szkol-unicef
http://www.rzeszow.pl
http://reformaedukacji.men.gov.pl
http://www.zsunicef.pl/pl/sekcja-narciarska-zs-ski-team
http://www.koweziu.edu.pl/
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH im. UNICEF
ul. Ofiar Katynia 1, 35-209 Rzeszów
tel.: 17 748 31 70 fax: 17 748 31 78