Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Wojewódzkim XVIII Recytatorskim Konkursie Logopedycznym. Jan, Kacper i Norbert zaprezentowali inscenizację wiersza "Paweł i Gaweł". Było to niezwykłe wydarzenie, pełne emocji, talentu i pasji do literatury. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się znakomicie, recytując wybrane przez siebie utwory poetyckie. Niektórzy z nich zaskoczyli nas swoją oryginalnością i kreatywnością, inni interpretacją i ekspresją. Jesteśmy bardzo dumni z naszych młodych artystów, którzy nie tylko poprawili swoją wymowę i artykulację, ale także rozbudzili wyobraźnię i zainteresowanie literaturą. Dziękujemy za ich zaangażowanie i pracowitość, a także gratulujemy osiągniętych wyników. Dziękujemy również organizatorom, jurorom i sponsorom konkursu za ich wkład i wsparcie. Do zobaczenia za rok!

 

paweł i gaweł 4

 

paweł i gawel 1

paweł i gaweł 2

paweł i gaweł 3