Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami fantastycznymi wieściami! Nasz zespół taneczny RYTM, składający się z utalentowanych tancerzy ze szkoły przysposabiającej do pracy, wziął udział w Koncercie Galowym "Razem Piękniej", organizowanym przez Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie 08.09.2023 r.

Nasi niezwykli tancerze zaprezentowali układ taneczny "Motyle" do pięknej muzyki Yirumy. Wystąpiliśmy przed liczną publicznością, która nie tylko doceniła naszą pasję i zaangażowanie, ale także została oczarowana naszym pięknym tańcem. To nie tylko dowód na nasze nieustające wysiłki i pracę, ale także na potencjał i talent naszych niesamowitych uczniów.

Dziękujemy Wojewódzkiemu Domowi Kultury w Rzeszowie za tę niesamowitą okazję oraz wszystkim, którzy nas wspierali na tym etapie naszej szkolnej przygody. Jesteśmy dumni z naszych tancerzy i przekonani, że jeszcze wiele pięknych chwil przed nami!

To tylko początek naszej tanecznej przygody w tym roku szkolnym, więc prosimy o dalsze wsparcie i zachęcamy Was do śledzenia naszych kolejnych występów.

RAZEM PIEKNIEJ WRZESIEŃ 2

RAZEM PIEKNIEJ WRZESIEŃ 1

RAZEM PIEKNIEJ WRZESIEŃ 3

RAZEM PIEKNIEJ WRZESIEŃ 4

RAZEM PIEKNIEJ WRZESIEŃ 5