W dniu 13.09. uczniowie klas 1ES, 2CS oraz 6BS wybrali się na wycieczkę do Gospodarstwa Ekologicznego ,,Zielona Koza” w Woli koło Pstrągowej. Wycieczka rozpoczęła się od spaceru po tamtejszych polnych dróżkach. Na miejscu powitała nas Pani Małgorzata. Pani Małgosia opowiedziała nam czym charakteryzuje się gospodarstwo ekologiczne i pokazała nam swoją pracownię w której to produkuje kolorowe mydełka i inne naturalne kosmetyki oraz kefiry i przepyszne sery kozie. Następnie mieliśmy możliwość samodzielnie, według instrukcji Pani Małgosi wykonać kule musujące do kąpieli z naturalnych produktów. Po
przepysznym poczęstunku przygotowanym przez gospodynię udaliśmy się na spotkanie z kózkami i kucykami.
W dobrych humorach, naładowani pozytywną energią wróciliśmy do szkoły.
 
zielona koza 1  zielona koza 2
 
zielona koza 3  zielona koza 4