Nasza splakat SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW zkoła bierze udział w nowej akcji Lidla pt.: "Szkoły Pełne Talentów". Akcja polega na przekazywaniu Talenciaków (specjalnych kuponów) na rzecz naszej szkoły -  Szkoła Podstawowa Specjalna nr 20 w Rzeszowie
Wystarczy:
- dokonać zakupów w sieci Lidl i za każde 50 złotych wydane na zakupy zawierające minimum jeden owoc lub warzywo.
- przekazać otrzymany kupon (Talencik) naszej szkole :
                w formie fizycznej do żółtych pudełek, które znajdują się przy wejściu głównym, w sekretariacie oraz na świetlicach budynku A i C.
                 lub w formie elektronicznej (aktywując na stronie lidl.pl/Szkoly kod numeryczny lub skanując smartfonem kod QR i przypisać je szkole
LINK DO NASZEJ SZKOŁY https://szkoly.lidl.pl/VoucherDonation/grant?partyId=85500012314 .


Zgromadzone Talenciaki będziemy wymieniać na nowoczesne wyposażenie szkoły. Dodatkowo każdy zarejestrowany Talenciak to los w Wielkiej Szkolnej Loterii - przed nami 6 losowań, w których jest do wygrania m.in.: kompletnie wyposażona pracownia informatyczna, monitory interaktywne, podłogi multimedialne lub boty edukacyjne.


Chcesz zebrać więcej TALENCIAKÓW dla naszej szkoły? Szukaj produktów z tym oznaczeniem. Ich zakup to dodatkowy TALENCIAK!
Im więcej nauczycieli, uczniów, rodziców, przyjaciół i znajomych włączy się w akcję „ Szkoły Pełne Talentów” i pomoże w zbieraniu Talenciaków dla naszej szkoły, tym więcej nagród uda się odebrać.


Wszystkich nauczycieli, uczniów, rodziców oraz naszych znajomych i bliskich zapraszamy do udziału w akcji “SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW”.
Szczegóły znajdują się na stronie www.lidl.pl/Szkoly
Akcja trwa od 05.09.2022 r. do 13.11.2022 r.