NASZA SZKOŁA BIERZE UDZIAŁ W KONKURSIE EVERYDAYME.
Każdy dzień na medal. Zagłosuj teraz! | EverydayMe
- głosowanie na najlepszy projekt potrwa od 7 lipca do 4 sierpnia. Będzie w nim mógł wziąć każdy. W efekcie głosowania 33 szkoły, wiejskie i miejskie, reprezentujące wszystkie województwa, mogą liczyć na grant w wysokości do 60 000 PLN. Zwycięzców poznamy do 14 sierpnia 2022.
Celem Programu jest promowanie aktywności fizycznej wśród uczniów szkół podstawowych poprzez wsparcie finansowe wybranych szkół podstawowych, które zostanie wykorzystane na organizację dodatkowych zajęć sportowych, modernizacji obiektów sportowych, zakup sprzętu sportowego lub inne cele wskazane przez szkołę podczas składania wniosku.
Każda osoba może w trakcie trwania Etapu 2 oddać 1 głos na wybrany przez siebie projekt z dostępnej na stronie Organizatora listy.
Zarejestruj się na stronie https://www.everydayme.pl podając imię , datę urodzenia, płeć następnie e-mail i hasło.
Ponownie wejdź na stronę: Dzień na medal - głosowanie (everydayme.pl) potwierdź i zaakceptuj warunki kliknij weź udział.
Teraz wybierz typ szkoły ->szkoła miejska
Wybierz województwo -> podkarpackie
Liczymy na Wasze głosy. Razem możemy więcej!!!
 
safe image