Witamy na stronie internetowej naszej szkoły

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Była to wycieczka edukacyjno – rehabilitacyjna do Złotowa.

Cele:

Poznanie ekosystemu wodnego: jezioro jesienią wraz z fauną i florą.

Poznanie kultury i tradycji regionu Krajna.

Trening samoobsługowy.
Wzmacnianie umiejętności społecznych.
Upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej.
Podnoszenie sprawności fizycznej.


W Ośrodku Rehabilitacyjnym „Zabajka 2” odbywały się indywidualne i zbiorowe zajęcia  w basenie, trening na siłowni oraz zajęcia edukacyjne. Uczniowie zwiedzili z przewodnikiem Muzeum Ziemi Złotowskiej, odbyli spacery po mieście, spacery po promenadzie nad Jeziorem Miejskim.

W wycieczce uczestniczyło sześciu uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy, którzy pod opieką nauczycieli: pani Renaty Howickiej i pani Barbary Szerer, mieli możliwość poznać ten nieznany dla nas region, otoczony pięknymi lasami i jeziorami, poznać i dotknąć kulturę i tradycje krajeńskie. Wszystkie praktyczne działania pozwoliły osiągnąć zaplanowane cele. Dziękujemy Prezydentowi Miasta Rzeszowa za dofinansowanie Złotej Szkoły w Złotowie.

Back to top