Witamy na stronie internetowej naszej szkoły

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

jnjj.jpg 1000x509

Dnia 03 listopada 2021, tuż po Dniu Zadusznym jako społeczność szkolna przeżywaliśmy wypominki szkolne.

O godz. 10.05 w kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Rzeszowie odbyła się Msza św. którą sprawowali nasi księża katecheci w intencji wszystkich zmarłych osób związych z naszą szkołą.Udział w niej w sposób fizyczny wzięli niektórzy uczniowie, pozostali łączyli się poprzez transmisję internetową.

Polecaliśmy naszej modlitwie dusze zmarłych: dyrektorów, nauczycieli, wychowawców, pracowników, a także uczniów naszej szkoły.  Ks. Paweł zwrócił nam wszystkim uwagę jak bardzo ważnym wyrazem miłości jest pamieć, wdzięczność i modlitwa za naszych zmarłych.

Zachęcił nas do częstej modlitwy za nich nie tylko w listopadzie, bo to jedyny sposób pomocy zmarłym, aby mogli dostać się do nieba.

Back to top