W piątek 19 kwietnia Drużyna Harcerska wybrała się do parku na Osiedlu Miłocin w Rzeszowie. Znajduje się tam Ścieżka Edukacyjno- Przyrodnicza i właśnie tam postanowiliśmy zorganizować przyrodniczą grę terenową. Składała się ona z 9 zadań do wykonania. Było to np. odnalezienie domku dla kreta, rozwiązanie krzyżówki z nazwą drzewa, przypomnienie zasad zachowania w lesie i w parku, odnalezienie drzewa- pomnika przyrody. I na koniec 10 zadanie- odnalezienie pudełka z nagrodami.                      

Było to już ostatnie, piąte zadanie w ramach Ogólnopolskiej Harcerskiej Akcji Ekologicznej „Florek”. Tradycyjnie pogoda nas nie rozpieszczała. Udało nam się jednak wykonać wszystkie zadania i każdy z uczestników zdobył przypinkę z napisem „Przyjaciel przyrody”.

 

Colorful Aesthetic Polaroid Photo Collage Free Facebook Video Post

Colorful Aesthetic Polaroid Photo Collage Free Facebook Video Post1

Colorful Aesthetic Polaroid Photo Collage Free Facebook Video Post2