W dniu 10 kwietnia odbyło się niezwykłe wydarzenie - gotowanie potraw europejskich z okazji obchodów Tygodnia Kultury Europejskiej organizowanych w ramach projektu Erasmus+ "Otwarci na dialog, zmiany i świat..."!  Uczniów SPdP czekało przygotowanie dań z Bułgarii, Polski, Grecji, Włoch, Francji, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Efekty? Apetyczne przystawki i sałatki, które po prostu rozpływały się w ustach!  Ależ to było trudne zadanie, aby wyłonić jedno najlepsze danie, dlatego też postanowiliśmy, że wszyscy uczestnicy zasługują na certyfikat doskonałego kucharza!. Gratulujemy naszym kucharzom za niesamowite umiejętności kulinarnie oraz zaangażowanie!  Niech ta fantastyczna przygoda z gotowaniem będzie inspiracją do dalszych kulinarnych eksperymentów!

Otwarci na dialog zmiany i świat 1

Otwarci na dialog zmiany i świat 2

Otwarci na dialog zmiany i świat 3

Otwarci na dialog zmiany i świat 4

Otwarci na dialog zmiany i świat 5

Otwarci na dialog zmiany i świat 6