Uczniowie naszej szkoły przywitali nadchodzącą wiosnę kolorowo i z radością! Dnia 21.03.2024 odbyło się rozstrzygnięcie II edycji konkursu na najpiękniejszy kapelusz dla Pani Wiosny. Na początku spotkania przypomnieliśmy sobie najważniejsze informacje o tej magicznej porze roku. A co więcej, sama Pani Wiosna zechciała nas odwiedzić i zasiąść w jury konkursu! Udział w wiosennym pokazie kapeluszy wzięło aż 80 uczniów naszej szkoły! Pani Wiosna nagrodziła każdą pracę, decydując, że będzie mogła nosić codziennie inny piękny kapelusz przez całą wiosnę. Prace były niesamowicie kreatywne i pieczołowicie przygotowywane. Dziękujemy wszystkim za udział i za uświetnienie naszej szkoły wiosennym klimatem!

 

najpiękniejszy kapelusz dla Pani Wiosny 1

 

najpiękniejszy kapelusz dla Pani Wiosny 2

najpiękniejszy kapelusz dla Pani Wiosny 3

najpiękniejszy kapelusz dla Pani Wiosny 4

najpiękniejszy kapelusz dla Pani Wiosny 5

najpiękniejszy kapelusz dla Pani Wiosny 6